Виховна робота

Тиждень цивільного захисту
            26.04 - 30.04 
 "БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ В НЕБЕЗПЕЧНИХ СИТУАЦІЯХ"   

Протягом тижня були проведені заходи: 
ВГ " Будьмо здорові" 
Виготовлення пам'ятки  "Алгоритм дії в разі небезпечної ситуації" 
Конкурс малюнків "Безпека починається з тебе" 
Бесіда "Правила поводження дітей на вулиці"












Побутовий травматизм.

  Найчастіше зустрічається побутовий травматизм. Побутовим травматизмом вважаються ушкодження, я і діти отримали вдома у квартирі, у дворі чи в саду. Ушкодження при цьому найрізноманітніші, але найнебезпечніші з них - опіки полум’ям, хімічними речовинами і падіння з висоти. Причини побутового травматизму різноманітні, але найчастіше з них - це недостатнійдогляд батьків і за свою необережність вони іноді дуже дорого розплачуються. Такі здавалося б на перший погляд дрібниці, як залишені у доступному для малят місці голки, цвяхи, леза бритв сприяють травмуванню, а іноді і смерті дітей. Це ж стосується і газових плит, оголених дротів електромережі, відчинених вікон, сходів то Діти намагаються позбутися нагляду і охоче проводять своє дозвілля на повір’ї, зі своїми ровесниками, катаючись на велосипедах, самокатах, санках, лізуть на дерева, драбини, у відкриті люки. Тому необладнані дитячі майданчики, захаращені двори, відкриті люки, канави, несправні ліфти, поручні сходів, несправні велосипеди теж дуже небезпечні. Особливо небезпечними для дітей є не огороджені ділянки, де проводятьсяремонті роботи. Часто діти падають з висоти – балконів, драбин, дерев, що теж призводить до тяжких травм.Діти середнього і шкільного віку хочуть унаслідувати свої героїв з кінофільмів, які їм подобаються. Вони з захопленням граються у війну, ковбоїв, долають перешкоди, демонструючи при цьому свою відвагу, спритність, силу. Це все нерідко призводить до біди. Зараз всюди в побутікористуються газом і електроенергією, а невміле поводження з приладами теж стає причиною нещасть. Діти інколи хапаються за неізольовані проводи, оголені контакти електропроводів, вставляють в розетки, шпильки, цвяхи і нерідко дістають опіки та ушкодження тканин тіла.Принципи запобігання побутовому травматизму різноманітні, але головним і надійним з них є постійна турбота дорослих про безпеку дітей вдома. Потрібно застерігати дітей від пустощів на балконах, драбинах, деревах. Разом з тим, батьки ні в якому разі не повинні забороняти дітям гратися в рухливі ігри, сковувати їх безперервними заборонами та обмеженнями. Все потрібно робити помірковано, щоб не образити і не принизити дитину. Інакше дитина може вирости боягузом й безініціативним, або на зло зробить.Буде правильніше коли ви час від часу будете розповідати про різні нещасні випадки. З малятами треба бути постійно на сторожі, усувати з їх шляху небезпечні предмети, старшим дітям треба постійно пояснювати небезпеку, яку таять в собі необдумані вчинки, доводити помилковість порочних уявлень про героїзм. 


Місячник ціннісного ставлення особистості  до суспільства і держави

"Поет живе в серцях свого народу"

ВГ "Винаходи українців"


    


 "Великий Кобзар, як совість і закон."

09.03 - 12.03 

«Живе Кобзар у пам’яті народу,

Живуть його слова, і мрії, і думки.

Хоч зазнавав великі перешкоди,

Та спадщина його сягла віки»

Тема: розкрити велич і безсмертя українського поета, світового генія, неперевершеного майстра слова Т.Г. Шевченка 


Читання віршів Лесі Українки

01.03 - 05.03

Мета: розвивати навички виразного читання, розкриття через інтонацію змісту й основної думки твору; розвивати акторську майстерність, пам'ять учнів; прививати любов до творів Л. Українки.

 



Урок з онлайн безпеки дітей

 

Мета: формувати у дітей свідоме та безпечне ставлення до інтернету; розвивати почуття відповідальності під час передачі неправдивої інформації; розуміти як і до кого звернутися під час небезпечних ситуацій на просторах інтернету. 

Місячник ціннісного ставлення до культури і мистецтва 

"Бережіть собори душ своїх"

Виховна година " Краса природи в образотворчому мистецтві"

Мета: розкрити красу природи за допомогою образотворчого мистецтва, розвивати творчість, фантазію, спостережливість, викликати бажання малювати, виховувати любов до природи, до рідного краю, до прекрасного.

                 
  

Культура поведінки: ідемо до театру (колективне ігрове спілкування)




Презентація "Безпека дітей в Інтернеті"

Мета: знайомити дітей з правилами поведінки в мережі Інтернет;  вчити дітей уникати основних небезпек, які існують в інтернет-просторі. Розвивати навички протидії небезпекам, які загрожують дітям у повсякденному житті. 


           


«Ми тільки чули кулеметні черги через різні проміжки: та-та-та, та-та... Два роки з дня в день я чув, і це стоїть у моїх вухах сьогодні. Під кінець над яром піднявся важкий, масний дим. Він ішов звідти тижнів три».
Анатолій Кузнєцов. «Бабин Яр»
 «Євреїв все ведуть без кінця. Люди ховають їх, але німці їх знаходять і забирають. І до цього часу чути стрілянину в Бабиному Яру».
Ірина Хорошунова. «Перший рік війни» 
27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.


ТИЖДЕНЬ "Здоров’я – дорожче за золото"

Бесіда «Шкідливі звички»

Мета якої наголосити учням на важливості здорового способу життя для людини; показати речі і звички, які мають негативний і позитивний вплив на здоров’я та виховувати прагнення вести здоровий спосіб життя.


Конкурс малюнків «Здоров’я – це життя»

Мета: поглибити знання учнів про здоров’я, формувати уявлення про здоровий спосіб життя, його значення для навчання, спілкування, повноцінної праці та відпочинку.




Перегляд відео «Загартування»

Мета: ; виховувати інтерес до фізичної культури, необхідність дбайливого та бережливого ставлення до свого здоров’я.

Виготовлення колажу «Моє здоров’я»

Мета: розвивати уявлення про необхідність фізичної активності для фізичного розвитку, заохочувати дітей до ігор, фізичних вправ, спорту; збагачувати словниковий запас, розвивати мовлення ,логічне мислення, уяву, пам'ять, слідкувати за вимовою; виховувати інтерес до фізичної культури, необхідність дбайливого та бережливого ставлення до свого здоров’я.



22.01.2021 День Соборності України

День Собо́рності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. 
Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.



Обираєш професію - обираєш долю 

(Місячник ціннісного ставлення до праці)

" Професія моїх батьків"  Тиждень 18.01 - 22.01. 2021 




Перегляд відео, відомі професії. Тиждень 11.01. - 15.01. 2021 










Пройдіть тест на тему "Професії" 

За посиланням 
https://vseosvita.ua/go 

введіть 
код:  whg626

 

VII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» Осінь 2020

“Перемога – це ще не все, все – це постійне бажання перемагати.”, – Вінс Ломбарді.


 



28 листопада роковини ГОЛОДОМОРУ
ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ У СВОЄМУ ВІКНІ О 16.00

Тиждень " Пожежної безпеки" 


Вогонь - небезпечний друг! 

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.



Виготовлення лепбука на тему " Пожежна безпека" 



Евакуація зі шкільного приміщення в разі винекнення пожежі.


Конкурс малюнків на тему " Професія пожежника"



Читання вірша Т. Коломієць " Козенята і вогонь" 


14 жовтня - День захисника України



Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не зазіхав ворог.

Будь мужній і будь гідний

Ти слави своїх батьків,

Відважний український воїне,

Нащадку славних козаків!



                                     

  Тиждень БЕЗПЕЧНОГО РУХУ 
«Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!»

                                 Складання карти

учнями 2 класу

«Безпечна дорога в школу та додому!»




Рольова гра

«Пішохідний перехід»












29 серпня "Ніхто не забутий ніщо не забуте" 




1 червня ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ


Безпека на канікулах 29.05 


ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 21 ТРАВНЯ 2020 РІК 


Міжнародний ДЕНЬ СІМ'Ї 





18 травня день пам'яті жертв геноциду кримських татарів


9 Травня День Перемоги над нацизмом!





День па́м'яті та прими́рення (па́м'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом).

Немає коментарів:

Дописати коментар